تبلیغات
اورانوس فان - نحوه ماهیگیری با استفاده از کوادکوپتر
 
اورانوس فان
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM
 
 

نتیجه تصویری برای نحوه ماهیگیری با استفاده از کوادکوپتر


ماهیگیری با کوادکوپتر

ماهیگیری با کوادکوپتر به شما کمک می‌کند تا دیگر مجبور نباشید تلاش زیادی را صرف پارو زدن برای رسیدن به وسط دریاچه کنید. کوادکوپتر به محل ماهیگیری مورد نظر شما می‌رود و کار شما را انجام می‌دهد.


کوادکوپتر چشم‌های بهتری نسبت به شما دارد و می‌تواند ماهی‌ها را در آب دریاچه شناسایی کند. در حالیکه در ماهیگیری با قایق به شما فقط اجازه دیدن چیزی را می‌دهد که با چشمان غیرمسلح خود می‌توانید ببینید.


ماهیگیران همچنان به دنبال راههای جدید و خلاقانه برای بالا بردن دقت ماهی گیری خود هستند. این رقابت بسیار سختی است و هر ایده تازه پیش از اینکه روشی جدید و مناسب تلقی شود، باید آزمون و خطا شود. این امر برای کوادکوپترها نیز صحت دارد. همزمان سازندگان دستگاه‌های هوشمندی را با توانایی شناسایی زاویه تولید خواهند کرد.


هرچند که کوادکوپتر از نظر تئوری ایده ای بسیار جالب انگیز است، ولی باید در عمل نیز آزمایش شود. ماهیگیران استفاده زیادی از آن می کنند، و چه باور کنید و چه باور نکنید، آن ها در بالا بردن تعداد صید ماهی ماهر شده اند. برخی افراد از آن ها برای گشت در محل برای کشف ماهی های نزدیک به محل استفاده می کنند، در حالیکه سایرین، خطوط کلی ماهی گیری را رصد می کنند و از آنها بعنوان مکانیسم های پیچیده ماهیگیری استفاده می کنند.


حال، اگر شما ماهیگیر هستید و می خواهید سطح کیفی کاری خود را ارتقا دهید، فکر خوبیست تا نگاهی دقیقتر به کوادکوپترهایی که در ذیل توضیح داده شده است بیاندازید. همگی آن ها طیف عمل گسترده ای دارند که برای گشت در اطراف آب های سطحی بسیار مناسب است. بعلاوه، برخی از آن ها نیز انبار کوچکی نیز دارند و برای خطوط ماهیگیری و مکانیسم های مورد نیاز ماهیگیری مناسب است.


هرگونه از روش های ماهیگیری با کوادکوپتر را که امتحان کنید، یک نکته همیشه صحت دارد ، این کوادکوپترها به شما کمک بزرگی می کنند.


چگونه کوادکوپتر ماهیگیری انتخاب کنیم؟


همانطور که در بالا اشاره شد، یک کوادکوپتر ماهیگیری باید باتری عالی و عملکرد مکشی مقاومی را داشته باشد تا در هوا و در مدت طولانی ثابت باقی بماند. در کنار آن، شما همچنین باید مطمئن باشید که کوادکوپترتان دکمه ای محکم برای تغییر ارتفاع داشته باشد.


بهترین گزینه اتصال یک جسم کوچک به محل فرود کوادکوپتر است. این محل امن ترین نقطه محسوب می شود. شما می توانید مطمئن باشید که با این مکانیسم هیچ جایی نمی روند تا وقتی که شما پایه های نگه دارنده را چسبانیده باشید.


نکته مهم انتخاب کوادکوپتر مناسب ماهیگیری است. این فناوری هسته ای نیست، انتخاب کوادکوپتر آخرین بخش نگرانی های شماست… اگر بقیه موارد را به دقت رعایت کرده باشید، می توانید نتیجه موفقیت آمیزی بدست آورید.


 


دانستنی ها و نکات پیش از پرواز کوادکوپتر در نزدیک دریاچه


ماهیگیری با کوادکوپتر بسیار فراتر از داشتن یک کوادکوپتر و رفتن به کنار دریاچه است. مواردی وجود دارد که باید احتیاط کرد تا از این ورزش لذت ببرید.


1.مطمئن باشید که در مکان خصوصی کوادکوپتر خود را به پرواز در نمی آورید


همیشه مطمئن باشید که در نقاطی از کشور ماهیگیری می کنید که به شما اجازه داده شده است. بدانید که در کدام موقعیت جغرافیایی ماهیگیری می کنید و مراقب باشید تا به اشتباه به مکان خصوصی ورود پیدا نکنید.


 


2-مطئمن باشید که در محل های خطرناک کوادکوپتر خود را پرواز ندهید


تجهیزات و مکان های توقیفی ابزارآلات و تجهیزات آبی از وسایل الکتریکی استفاده می کنند. الکتریسیته ممکن است عملکرد کوادکوپتر شما را مختل کند. در دریاچه ای ماهیگیری کنید که از چنین مناطقی دور است.


3.بالای سر مردم کوادکوپتر را به پرواز در نیاورید


کوادکوپتر خود را در مناطق مسکونی و یا مکان هایی که مردم در آنجا در رفت و آمد هستند، به پرواز در نیاورید. ممکن است به آن ها برخورد کند و صدمات شدیدی را به بار بیاورد.


4-آب و هوا را  در نظر داشته باشید


قطعا آب و هوا تغییر بزرگی را در تجربه ماهیگیری شما به بار می آورد. بادهای سهمگین ممکن است کوادکوپتر را روی زمین متلاشی کند. در این شرایط باید بجای لذت بردن، به دنبال کوادکوپتر بگردید.


5-چک لیست پروازهای پیشین را چک کنید


پرواز کوادکوپتر با ریسک همراه است. قبل از پرواز کوادکوپتر خود روی دریاچه، پروازهای پیشین را چک کنید.


مطمئن شوید که چیزی روی کوادکوپتر شما نیست و باتری های دستگاهتان به طور کامل شارژ شده اند. نیز انتقال دهنده های باتری را شارژ کنید. یارانه خود را با تنظیمات کوادکوپتر هماهنگ کنید.


مطمئن شوید که مکانی که انتخاب نمودید، فضای مناسبی برای پرواز کوادکوپتر هست. انتقال دهنده های خود را شارژ کنید.


نحوه ماهیگیری با استفاده از کوادکوپتر


بعد از در نظر داشتن اصولی که گفته شد، می توانید ماهیگیری با کوادکوپتر را شروع کنید.


1-از کوادکوپتر بزرگ استفاده کنید


اول از همه اینکه از کوادکوپتر بزرگ استفاده کنید. کوادکوپتر متوسط قدرت کافی برای حمل خطوط ماهیگیری را ندارد.


2-از کوادکوپتر جی پی اس دار استفاده کنید که عملکرد جی پی اس خوبی داشته باشد.


سیگنال های ارتباطی کوادکوپتر وقتی که دور می شوند، ضعیف خواهند شد. از کوادکوپتری با جی پی اس منعطف و عملکرد خوب استفاده کنید. آن همیشه باید به نقطه آغازین خود برگردد.


3-باد ممکن است جلوی کوادکوپتر شما را برای فرو رفتن در آب بگیرد


توجه داشته باشید که باد ممکن است روی خطوط ماهیگری فشار آورده و نفوذ در آب برای ماهیگیری را دشوار کند. مطمئن باشید که کوادکوپترتان منعطف است.


4-خطی را با دوک انتخاب کنید که خود به خود آنرا بگیرد


برای تلاش کمتر، باید با حرکت دوکی شکل به سمت ماهی برود. نباید کوادکوپتر را جابجا کنید تا بتواند به ماهی برسد.


5-خط را تا جاییکه ممکن است به قسمت گردنده ماشین بچسبانید


خط را تا جاییکه ممکن است به قسمت گردنده ماشین وصل کنید. این اتصال اگر شما اینکار را انجام دهید، نخواهد چسبید.


6-از سروو برای انداختن خط استفاده کنید


برای کاهش تلاش خود و افزایش امنیت، از سروو برای انداختن خط استفاده کنید. سروو موتور کوچکی است که می تواند در زوایای مختلفی قرار بگیرد.


این دستگاه کوچک خطی را در حین فعال شدن رها می سازد. دیگر نیازی نیست که کوادکوپتر خود را با آویزان کردن خط پرواز دهید.


نتیجه گیری


کوادکوپترها عملکردهای مختلفی دارند که یکی از آن ها ماهیگیری است. با اشاره به چندین نکته، می توانید تجربه ماهیگیری بسیار خوب و لذت بخشی را با کوادکوپتر داشته باشید.


معرفی محصولات شرکت پریماتوی  

شرکت پریماتوی از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت هواپیمای مدل رادیوکنترل و کوادکوپترهای کاستوم و فروش انواع کواد کوپتر ، هواپیما ، هلیکوپتر و ماشین رادیوکنترل آغاز کرده است . پریما (prima) در زبان ایتالیایی به معنای “اول” میباشد . شرکت پریماتوی با داشتن تیم متخصص همراه با کارشناسان مجرب سعی در ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود را دارد .

طراحی ، ساخت و آموزش پرواز انواع هواپیمای مدل و کواد کوپتر

شرکت پریماتوی علاوه بر فروش محصولات اورجینال و برند های معتبر ، برای مشتریان خود محصولات اختصاصی را طراحی می کند و ساخت آنها را بر اساس بودجه مورد نظر و با بالاترین کیفیت انجام می دهد . علاوه بر این شما می توانید آموزش پرواز انواع هواپیماهای مدل و کوادکوپترها را از شرکت پریماتوی دریافت کنید .

واردات جزئی ، فروش و تعمیرات انواع سرگرمی های رادیوکنترل (کوادکوپتر ، ماشین کنترلی ، هواپیما و اسکوتر برقی) ممکن است شما هم جزو افراد علاقه مند به وسایل کنترل از راه دور باشید . شما می توانید بهترین برندهای روز دنیا را با بیشترین تنوع از شرکت پریماتوی بخواهید . همچنین اگر دستگاه های رادیوکنترل شما دچار مشکل شد ، شما می تواند برای تعمیر آنها به بخش فنی و تعمیرات شرکت پریماتوی مراجعه نمایید .

افتخارات کسب شده توسط شرکت پریماتوی

شرکت پریماتوی از سال ۱۳۹۴ شروع به کار کرده است و تاکنون افتخارات بیشماری در زمینه طراحی ، ساخت و اختراع وسایل میکروکنترل کسب کرده است .

از جمله افتخارات شرکت پریماتوی :

کسب مقام اول لیگ ربات های پرنده (کوادکوپتر) در مسابقات بین المللی ایران اپن سال ۲۰۱۲

کسب مقام دوم لیگ ربات های مریخ نورد در مسابقات بین المللی دانشگاه امیرکبیر سال ۲۰۱۰

ثبت اختراع تحت عنوان (هواپیمای بدون سرنشین) در سال ۱۳۹۱ توسط هئیت داوران در همایش حمایت از مبتکرین و مخترعین غرب کشور

عضو کارگروه تخصصی (نرم افزار) در سال ۱۳۹۲ توسط مرکز حمایت از مبتکرین و مخترعین غرب کشور

کوادکوپتر چیست؟ ‏

خرید کوادکوپتر ، یا مالتی روتر (چند پروانه)، یا پهباد، یا کوادروتر، یک وسیله مکانیکی پروازی ساده با چهار بازو ‏است، که در هر یک از بازوها موتوری به یک پروانه متصل شده است. مالتی کوپترها با سه، شش یا هشت بازو ‏نیز وجود دارند، اما عمدتا شبیه به کوادکوپتر عمل می کنند. دو پروانه در جهت عقربه های ساعت و دو پروانه ‏دیگر خلاف جهت ساعت می چرخند. کوادکوپترها به لحاظ ایرودینامیکی ناپایدار هستند، و به یک کامپیوتر ‏پرواز نیاز دارند تا فرمان های ورودی را به فرمان هایی تبدیل کنند که ‏RPM‏ های (دور موتور) پروانه ها را ‏تغییر دهند تا حرکت مطلوب و مورد نظر را ایجاد نمایند. این پاراگراف در واقع پاسخی کوتاه به سؤال بالا بود. ‏در ادامه این مقاله اطلاعات بیشتری برای آشنایی شما با دنیای کوادکوپترها ارائه می دهیم.‏

کوادکوپترها با هلیکوپترها یا هواپیماهای بال ثابت تفاوت دارند چرا که نیروهای بالارونده و کنترلی ایجاد می ‏کنند. چرا که در هواپیما بلند شدن بوسیله بال ها انجام می شود، اما در کوادکوپتر این امر توسط پروانه ها ‏صورت می گیرد. هلیکوپتر از روتر اصلی خود برای بلند شدن استفاده می کند، اما در عین حال می تواند ‏چرخش تیغه های روتر را به منظور ایجاد نیروهای کنترلی تغییر دهد.‏

ایده کوادکوپتر جدید نیست. طراحی های کوادکوپترهای با سرنشین در دهه 1920 و 1930 ارائه شد، اما این ‏ایده ها دارای عملکردی نامطلوب، و سطح بالایی از ناپایداری بودند، و به حجم بالایی از فرمان های خبان نیاز ‏داشتند. با پیشرفت فناوری الکترونیک در کامپیوترهای کنترل پرواز، موتورهای بدون هسته یا براش لس، ‏میکروپردازشگرهای کوچکتر، باتری ها، دوربین ها، و حتی سیستم های ‏GPS‏ طراحی و پرواز کوادکوپترها ‏امکان پذیر شد. سادگی کوادکوپترها آن را به یک وسیله عکسبرداری هوایی و پلت فرم ویدئویی مؤثر تبدیل ‏کرده است.‏ کوادکوپترها یک شیوه اقتصادی برای معرفی خود به دنیای وسایل هوایی کنترل از را دور هستند. به پرواز ‏درآوردن آن ها جالب ‏است، و با کمی تمرین و صبر هرکسی می تواند یادبگیرد که چگونه یک کوادکوپتر را به ‏پرواز درآورد.‏

اسکوتر های برقی را بهتر بشناسیم!‏

اگر شما از نیز مانند افراد متعددی شیفته و مجذوب انواع خرید اسکوتر برقی هستید یا اگر می خواهید یکی از آن ‏ها را خریداری کنید، در این مقاله ما به شما کمک می کنیم تا یکی از بهترین نوع اسکوتر برقی را انتخاب ‏کرده و خریداری نمایید. اسکوتر ها توسط باطری و یا برق شارژ شده و حرکت می کنند. از جمله وسایلی ‏است که امروزه اکثریت از آن برای تفریح استفاده می کنند اسکوتر های برقی هستند. در یک زمان بسیار ‏کوتاه این وسیله فوق العاده مدرن سهمی بسیار بزرگ از بازار را با انواع شبیه به خود مانند دیگر انواع اسکوتر ‏های برقی سگوی یا همان دوچرخه الکتریکی و هاوربورد از آن خود کرده است. این وسیله بسیار سبک و ‏مناسب حمل و نقل می باشد. اسکوتر برقی از جمله وسایل محبوب برای جهانگردان و سایرین می باشد. ‏اسکوتر های برقی در انواع چرخ های تکی و دو چرخی موجود می باشد. امروزه قیمت اسکوتر برقی مانند کلوچه به ‏راحتی در فروشگاه های انلاین و فروشگاه های سراسر دنیا یافت می شود  و قابل خریداری است. امروزه در ‏سراسر اینترنت و همچنین در فروشگاه های سراسر دنیا می توانید طیف وسیعی از معامله گران و فروشندگان ‏اسکوترهای برقی را ببینید. این باعث می شود که شما برای انتخاب کمی سردرگم و گیج شوید. اما ما اینجا ‏هستیم تا شما را به بهترین نحو راهنمایی کنیم، ما به شما برخی از بهترین و بی نظیر ترین انواع اسکوتر های ‏برقی را معرفی می کنیم تا انتخاب بهتری در خرید این وسیله داشته باشید.‏

ماشین کنترلی سرگرمی بزرگسالان

در چند سال اخیر اسباب بازی ها و ابزار سرگرمی بزرگسالان رو به افزایش است. این اسباب بازی ها کمک ‏می کند آرزوها و هیجانات خود را در مقیاس کوچکی تجربه کنید. قیمت این محصولات متنوع است . شما ‏می توانید هر محصولی را با هر اندازه ای از فروشگاه های سراسر دنیا و یا به صورت اینترنتی تهیه نمایید. اما ‏قبل از خرید بایستی اظلاعات کافی راجع به محصول مورد نظر خود را به دست آورید. در این مقاله ما در ‏رابطه با خرید ماشین کنترلی و خصوصیات هر محصول صحبت می کنیم. با دانستن این اطلاعان شما می توانید ‏محصولی متناسب با نیاز ها و علایق خود را با قیمتی فوق العاده ایده آل تهیه نمایید.‏

علاقه مندان به مسابقات رانندگی و جاده ای با ماشین کنترلی به طور معمول ترجیح می دهند اتومبیل های ‏دقیق با سرعت بالا و قدرت کنترل بالا و پیشرفته و منحصر به فرد خود را داشته باشند. با این وجود رانندگی ‏با این نوع از خودرو ها بسیار سخت می باشد و نیاز به اشنایی و تجربه دارد. با این حال تمام موارد ذکر شده ‏از ویژگی های این ماشین ها است. همان گونه که کودکان در هنگام بازی با ماشین کنترلی؛ کنترل آن ‏برایشان بسیار سخت است و کنترل کردن آن ممکن است برایشان قدری دشوار باشد و ماشین اسباب بازی ‏آن ها باید بسیار مقاوم باشد تا دوام بیاورد. برای ماشین کنترلی بزرگسالان نیز همین امر صادق است شاید ‏مدتی زمان ببرد تا بتوانید به کنترل آن مسلط گردید. شاید این ماشین ها ظاهری شگفت انگیز نداشته باشند ‏اما قدرت بدنه و سرعت و ایمنی بالایی دارند تا بتوانند نیاز شما را برطرف کنند. برای خرید ماشین کنترلی ‏ابتدا شما باید تصمیم بگیرید که این محصول را برای کدام نوع از مسابقات شهری و یا خارج از شهر می ‏خواهید، یا اینکه برای چه امری نیاز به یک ماشین کنترلی دارید. برای خرید ماشین کنترلی شما باید در نظر ‏داشته باشید که قرار است بر روی سطح صاف و هموار از این ماشین استفاده نمایید یا قرار است رانندگی را ‏بر روی جاده های پر دست انداز و ناهموار انجام دهید. در نهایت  باید تمام این نکات را در نظر بگیرید و ‏مطابق با آن برای قیمت ماشین کنترلی عمل کنید. از طرف دیگر اگر شما ماشینی برای بیرون از شهر می ‏خواهید بنابراین شما باید در نظر داشته باشید که شما بر روی نا همواری ها خواهید بود و ممکن است با ‏سرعت پرش بزنید و بنابرین قدرت کنترل و ایمنی ماشین باید بسیار بالا باشد، چرا که شما بر روی یک سطح ‏صاف حرکت نمی کنید و مدام در حال بالا پایین شدن هستید. بهترین ماشین های کنترلی دارای باتری های ‏قابل شارژ هستند، چرا که شما پس از هر بار استفاده می توانید آن هارا شارژ کنید. و در نهایت موجب صرفه ‏جویی در وقت و هزینه های شما می شود. عمر باتری های ماشین کنترلی نقاط ضعف آن ها هستند بنابرین ‏باتری نامناسب باعث آزردگی خریدار می شود و طول عمر کوتاهی دارد و این برای مسابقات بسیار بسیار مهم ‏می باشد. چرا که باید در طول مسابقات ماشین کنترلی سالم باشد و زمان شارژ آن و طول عمر بسیار مساله ‏مهمی می باشد. بسیاری از رانندگان مسابقات ماشین کنترلی از چندین باتری مختلف استفاده می کنند تا در ‏زمان مسابقه دچار مشکل نشوند بنابرین شما باید بسیار به این نکته توجه داشته باشید در هنگام انتخاب ‏ماشین کنترلی حتما این مسئله را یکی از عوامل اصلی مورد نظر خود عنوان کنید. برخی از ماشین های ‏کنترلی در حد ابتدایی و بسیار ساده می باشند، در حالی که برخی از آن ها کنترل بسیار بالا و دقیق با قدرت ‏‏2.4 گیگاهرتز را ارائه می دهد. اگر بسیار نزدیک به هم رانندگی کنید و در یک مسیر باشید ممکن است ‏اختلالاتی در کنترل آن ها پیش بیاید.‏

 

نوع مطلب : کواد کوپتر تلو، کوادکوپتر حرفه ای، لوازم یدکی ماشین کنترلی، لوازم یدکی کواد کوپتر، ماشین کنترلی، کواد کوپتر، انواع ماشین کنترلی، انواع کواد کوپتر، انواع اسکوتر برقی، اسکوتر برقی، 
برچسب ها : خرید اسکوتر برقی، خرید کواد کوپتر، خرید کوادکوپتر، خرید ماشین کنترلی، فروش اسکوتر برقی، فروش کواد کوپتر، فروش کوادکوپتر،
لینک های مرتبط :


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : فروشنده حرفه ای
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :